reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasza waga

czyli Rondzia, już ważysz mniej niż przed ciążą ;-)
no mi na pewno dłużej zejdzie, żeby to osiągnąć :sorry2: ale jestem dobrej myśli :tak: chociaż w ciąży tez już coś ok 30 kg na plusie, a przed ciążą też już miałam nadwagę :sorry2: coś ok 50 kilosów przydałoby mi się zrzucić :szok::zawstydzona/y: damy radę? :sorry2::blink:;-)
 
reklama
Ja już teraz zajadam wszystko na co mi przyjdzie ochota. Trudno ile nabiję kg to nabiję. Kiedy mam sobie dogadzać jak nie teraz :-). Dzisiaj na przykład wciągnęłam piękne 2 pączusie - moje pierwsze w ciąży. Coś się należy przed wielkim finiszem :tak::tak::tak:
 
no ja mam 18 na plusie wlasnie hahaha...podobno nigdzie tego oprocz brzucha nie widac...no to by to tlumaczylo ten bol skory na brzuchu i wysiadanie kregislupa...srodek ciezkosci mi sie zagubil hihihi
 
Mamajakty damy radę, z pierwszym synem przytyłam 14 a wyglądałam jak hipopotamica słonica i wielorybica w jednym. Teraz mam już około 20 na plusie i dużo więcej ważę niż z pierwszym młodym ale wyglądam szczuplej powiedzmy jak Obelix z Asterixa. Weż ty zrozum naturę. I tak wiem ze schudnę staram sie nie popadac w paranoję (łatwo powiedzieć).
 
reklama
Klaudusia, spokojnie, niewiele przytyłaś. Teraz prawdopodobnie organizm wodę w takim tempie zatrzymuje - większość z nas pod koniec ciąży pije jak smoki wawelskie i puchnie :tak:
 
Do góry