reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

reklama
dobiłam do 81 :zawstydzona/y: chciałabym po prostu móc unikac wagi a tu wszyscy lekarze jak na złość muszą wiedziec ile waze...:dry:
 
Napawdę dziewczyny nie narzekajcie swoje przybrać musicie i nie ma dyskusji.
Ja z Juniorem przybrałam tylko 6kg i przez to po porodzie wyglądałam jak kościotrup i przez dwa lata nie mogłam dojść do normalności.
 
myslalam o problemach z waga i w sumie nie ma sie czym przejmowac. uwierzcie mi ze zgubicie szybko!!! ja przytylam w poprzedniej ciazy 14kg a po porodzie bylo juz 6 kg mniej i nastepne 8kg chyba w ciagu 3 miesiecy zgubilam. poza tym dokladnie tydzien po porodzie wygladalam tak..fotka ponizej..... ponad 10kg to dzidzia i wody i lozysko i krew i wieksze cycki - a tluszczyk na udach pupie musi sie zbierac w razie glodu po porodzie zeby dzidzia miala z czego mleko miec produkowane. zgubicie wsjo!!!
 
No, ja zgubiłam wszystko + jeszcze 12kg i nie mogłam ich odzyskać przez długi czas :wściekła/y:
 
ja jestem w 22tyg i przytyłam już 6kg ,a w pasie sie nie mierzyłam ale brzusio jest spory :) ...
 
reklama
a ja z 58 na 63,5:-)ale brzuszek no no,nie martwy my przeciez to najslodsze kilogramy pod sloncem i napewno szybko je zgubimy:-)
 
Do góry