reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza Waga

Dziewczyny ja już 10kg na plusie-co wy się martwicie-wczoraj byłam niemile zaskoczona że aż tyle ale cóż-ciąża mi i tak służy bo ślicznie wyglądam-jestem optymistką hi hi-właśnie dokończyłam czyścić słoiczek z czekoladą milky way
 
reklama
Dziewczyny, ja mam już +7kg i nie wiem, jak to się dzieje - naprawdę staram się nie obżerać, ponieważ mam złe doświadczenia z wagą z 1-szej ciąży - przytyłam 26 kg :szok:
Musiałam leżeć przez 2 m-ce i z nudów jadłam, a potem to już miałam tak rozciągnięty żołądek, że poszło z górki ;-)
Na szczęście wszystko zrzuciłam i już jakieś 8 m-cy po porodzie ważyłam z powrotem moje 50 kg. Wspomogłam się troszkę siłownią, ale się udało.
Moja rada- nie przejmujcie się tak bardzo - zrzucicie szybciutko, trzeba tylko chcieć :tak:

 
Ja tez juz 8 na plusie...z calej wizyty u gina nie cierpie jednego..wazenia:wściekła/y:
 
A ja dziś byłam u doktora i z przewidywanych przeze mnie 5-6 kg, został malutki 1,1 kg po 1,5 miecha! Czyli łącznie od początku ciąży mam na plusie raptem ok. 4 kg! A wyglądam tak, że nawet moje własne dziecko mi ostatnio powiedziało że wyglądam jak hipopotam.
Za to mój doktorek zadowolony jak diabli.
 
To super Dzagud, ja wczoraj byłam ważona na innej wadze niż zwykle (nie lekarskiej tylko takiej zwykłej) i wyszło że przez ostatni miesiąc przytyłam 100 gram! Ale coś tu jest nie tak, ważyłam się w czwartek i było dodatkowe 1,5 kg czyli razem 6,5 kg.
 
Zapomniałam wam napisać, że przez ostatnie 4 tyg przytyłam....40dag :zawstydzona/y:
Ale lekarz się nie czepiał, więc chyba nie jest źle
 
Jola - jeśli nadal przemierzasz po 2 km do pracy pieszo to się nie dziwię..

A swoją drogą chyba lepiej nosić mniej kilosków niż więcej ?:happy:
 
No niestety szopka nic w tej kwestii się nie zmieniło :zawstydzona/y:
Ale dzisiaj M odbiera nasze stare autko od mechanika i narazie (dopóki nie sprzedamy) będę mogła nim jeździć :tak:
 
Jolka-nie ma co sie martwic, ze malo przytylas, gdyby to oznaczalo cos zlego to lekarz na pewno by powiedzial. A tak ciesz sie ze jestes sprawna i wysportowana :-) U mnie 9 kg na plus, przeczytalam ze teraz bede tyc okolo 0.5 kg tygodniowo a to daje jakies 6 kg. To w sumie przekrocze srednia czyli 12 kg ale co tam, kazdy organizm jest inny, widocznie taka moja natura ;-)
 
reklama
jola mi lekarz poweidział, że mam się nie martwić tym, że nie przybieram na wadze (chociaż wydawało mi się, że waga nieźle poszła w górę, a wagi w domu nie mam, więc się nie ważę) bo teraz może tak być
 
Do góry