reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Ja już mam tak 1-1,5kg na plusie;-) zobaczymy jak będzie dalej. Mam nadzieję, że za dużo kilogramów mi nie dojdzie, ale to czas pokaże:-)
 
reklama
to ja mam chyba bliźniaki albo trojaczki hihi bo przytylam 2,5kg a tu 11tc :p biust z B na D skoczył, biodra mam szersze o 1cm, na początku ciąży ważyłam 56kg przy wzroście 164cm, ale przez 6 do 8 tyg mialam okropne mdlosci i wszystko lądowalo spowrotem, także waga troche skakała z kg, teraz mdlosci minely, za to sennosc dopadla, spalabym caly czas, tylko na posilki wstac, wiec chyba stad te 2,5 kg na plusie :p
 
hey
ja przytyłam 2 kg -12 tc.obecnie schudłam 1 kg ponieważ przed weselem nie mam chwili wytchnienia i ciągle biegam za czymś lub spędzam godziny w aucie dopilnowując jakieś pierdoły
mam nadzieje że nie przytyje jakos dużo a jesli to nastąpi to że ta waga to będzie dzieciaczek itp a nie tłuszcz ;-)
 
13tc +3dni a na wadze plus 0,5 kg :) Do 20 tyg ponoć moge spokojnie wrzucić jeszcze półtora. Strasznie mało, biorąc pod uwagę, że od tygodnia WRESZCIE jedzenie zaczęło mi na nowo smakować.
Biust z B na duże C, brzuszek wydęło - zaparcia i brak ćwiczeń. W efekcie spodnie ciążowe poszły w ruch.
 
Ja jestem w 16 tygodniu i z dnia na dzień widze jak mój brzuszek rośnie teraz z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy mojego Kubusia


Zdjęcie0073888.jpg
 
reklama
Ja jestem w 16 tygodniu i z dnia na dzień widze jak mój brzuszek rośnie teraz z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy mojego Kubusia


Zobacz załącznik 273637


asiaaa super brzusio, już rośnie powolutku :-) i te ruchy to już niebawem :-)

ja mam zdjecie z dzis, 14t1d :-) i czekamy na wasze :) coby mieć porównanie niedługo :happy:
 

Załączniki

  • 14tc1d 12.0810.jpg
    14tc1d 12.0810.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 76
Do góry