reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie

Jejku to mój brzucholek w porównaniu do Waszych jest jak piłka do koszykówki. Co tydzień sobie go mierzę i co tydzień jest większy. A jak u reszty mam bliźniaków? Jestem ciekawa czy Wam też tak szybko rośnie :)
 
reklama
Piłka do koszykówki to delikatne określenie. Ja wyglądam jak w 7 miesiącu ciąży :szok:
Swoim brzuchem się nie chwalę bo by klisza pękła :-p
 
picture274616.jpg


A to moj brzusio w 16t :) ciesze sie ze rosnie bo przed ciaza chudzinka ze mnie byla :) Waga wyjsciowa 47kg a na dzien dzisiejszy 49kg :) yupiii
 
Czy to tylko ze mnie się robi małe słoniątko? ;p jak dotąd przytyłam jakies 2 kg i spodnie ciążowe musiały już zająć główną pozycję w mojej garderobie. Poza tym brzuszek prawie jak w 5 miesiacu... Piersi z małego B do D mi podskoczyły :/ obawiam się że to troszke za dużo.
 
A ja rano mam bardzo niewielki..
fotkę mężuś pstryknął wieczorem i juz wreszcie cos widać :)
chyba ze sie tylko za bardzo najadłam..hehe
img735g9.jpg
 
reklama
babykate ja tyle samo co Ty wazyłam przed ciaza :-) a teraz tez mam prawie 49 :-) ale mój brzuszek nie wychodzi na zdjęciach, na razie :sorry:
 
Do góry