• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze brzuszki :)

reklama
Elutka ja nie widzę.....jakiś gif tylko mi się wyświetla. U mnie dziś tez równy 36tc może później uda mi się zrobić zdjęcie to wrzucę. Miłego dnia dziolszki
 
U mnie tak jak przy pierwszej ciąży zaczynam mniej przybierać na wadze. W miesiąc przytyłam kilogram z czego prawie połowę przytyło samo dziecko:-)może uda się zmieścić w 70 kg, byłoby super.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry