reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Dziewczyny, mialyscie juz pierwszy okres? Bo ja wlasnie mam, ale kurde on juz trwa 2 Tygodnie!!! Chyba to nie jest normalne, co??:eek: :eek:
 
Olu jakie buu:confused:;-) ja tez nie mialam i bardzo sie ciesze:tak::-) A moj gin powiedzial , ze jak sie karmi to czasem nawet i rok nie ma;-):happy: tylko ,ze ja i tak Miska odstawie niedlugo bo do roboty wracam:-(
 
Ja też jeszcze nie miałam i bardzo sią cieszę :)
Jeszcze tylko 2 kg :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę polecić super krem na rozstępy.
Stosuje go około miesiąca i już widzę dużą różnicę na moim brzuszku, wydaje mi się ze jeszcze z miesiąc i nie będzie ich prawie widać :)
Ten krem to Galenic Elancyl-koncentrat redukujący rozstępy. (kupiłam na allegro)
 
reklama
hehe,moje buuu nie było dlatego że tęsknię za ciotką tylko ,myślałam że jako jedyna jej jeszcze nie mam a tu proszę!
Ten Galenic jest dość drogi ale super,ja stosowałam ten na cellulit i rewelka!
 
Do góry