reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciążowe brzuszki-oraz waga....

Vetka buziaczek -sliczne te wasze brzusie:tak::-D:tak:


a to mój pełen rozstępów:wściekła/y::wściekła/y:
IMG_4473.jpgIMG_4496.jpg


IMG_4506.jpgIMG_4521.jpg
 
reklama
pinka jak zawsze śliczny brzusio i artystyczne zdjęcia.

vetka nie mogę się napatrzeć na twoje kształty. Taka drobinka, odrobinka:-)

mała a gdzie jest przepraszam te 20kg?:-) piękny, okrągły brzunio

buziak śliczny brzuszek i pępuszek:-D
 
pinka ty to artystka jestes :tak:ja co do takich rzeczy nie mam wyobrazni byle fotka mnie cieszy:-)kurcze ten twoj brzuchto taki seksowny ciezarny z tymi ozdobami a moj to taki golasek zasze:)...a i wogole to juz masz go bardzo niziutkoale jaja!:)
 
Dawno tu nie zaglądałam, ale widzę, że brzuszki rosną bardzo pod koniec i są coraz piękniejsze :-D a kg i rozstępów nigdzie nie widzę ;-)
 
To ja Wam pokażę prawdziwe rozstępy ;-) :zawstydzona/y:
38tc,20kg,110cm
 

Załączniki

  • pok
    pok
    14,7 KB · Wyświetleń: 124
  • pok
    pok
    18 KB · Wyświetleń: 126
CO tam rozstępy, ważne, że dzidzi wygodnie;-) jeden uśmiech maleństwa wynagrodzi ci te szramy:tak:
Ja figurowo wyglądam podobnie, te nasze cyce:-D mnie jakimś cudem w obu ciążach rozstępy omijają, chyba taka już moja natura
 
reklama
brzusio mi opadł juz jakies 2 tyg temu :) a te 20 kg to wszedzie mi weszło :) przed ciaza nosiłam rosmiar xs no a teraz 2X jest za mało hehe
 
Do góry