reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe brzuszki oraz waga :-)

Reniuszek no pięknie!

Ja mam 10kg na plusie. Ale przestałam już tak szaleńczo przybierać. Myślę, że organizm nadrobił braki i zaległości i teraz już tylko Felek będzie rósł :) Za to brzuszek dość pokaźny... 90cm!!!:szok: I tyle samo w biuście, hehe! I biodra 96 ;) Tak mnie wczoraj na mierzenie wzięło i ważenie :))) I jak na razie rozstępów brak jakichkolwiek :happy2:
 
reklama
cobra nie ma jeszcze tragedii z Twoją wagą. Dopiero masz 7kg na plusie. ja mam 6. Nie martw się;)
ja bym chciała nie przytyć więcej niż 12kg. daje sobie do końca ciąży po 2kg na miesiąc;) a co bedzie to się okaże.
 
iloonka może geny, a nie kremy na rozstępy - ja przytyłam 13 kg, nie smaruję się niczym i też póki co (odpukać:p) żadnych rozstępów nie widać :)
Coś mi się zdaje, że chyba wygrywam w kategorii waga na plusie? :p
 
dziewczyny ja was nie chcę straszyć ale najwięcej rozstępów pojawia się w 8-9 miesiącu kiedy brzuch napina się do granic możliwości :baffled: -przynajmniej ja tak miałam...
 
Ja mialam tak samo jak Zeberka-rozstepy wyszly mi dopiero w 9 miesiacu, a tak sie cieszylam ze to mnie calkiem ominelo. Na szczescie znikly po porodzie takze nie ma problemu. Teraz mnie strasznie swedzi skora, szczegolnie z bokow i mam wrazenie ze cos sie tam pojawia, oby nie :no: Mimo ze brzucha nie mam jakiegos bardzo duzego a przytylam okolo 5 kg (wg domowej wagi).
 
Witam Was kochane,

już na innym wątku napisałam o moim brzuszku, ale tu też wkleję zdjęcie. Moja waga wyjściowa 60kg, aktualnie skończony 24 tc, waga 69,5 kg, obwód brzuszka 95cm :-) Martwiłam się tym obwodem, bo każdy kto mnie widzi to robi wielkie oczy, że taki duży. A mi weszło tylko w brzuch, mały ma dużo miejsca ;-) i jestem z niego dumna. Tyle czasu się staraliśmy, a jakieś głupie docinki o brzuszku psuły mi humor. Ale koniec z tym, wkońcu brzuszek w ciąży ma rosnąc, to nie są wybory najmniejszego brzucha ;-) Ale wiecie jak to jest, w ciąży docinki bolą bardziej. A oto mój brzuch i synuś w środku:
 
reklama
Witam,
coś dziwnego się stało z moją wagą...jak wychodziłam ze szpitala, jak się tam zważyłam, to było 60,2kg (to było 20 grudnia, czyli dwa tygodnie temu), a dzisiaj moja waga pokazuje 62,5kg - ani nie widzę, ani nie czuję żebym przytyła ponad 2 kg w dwa tygodnie. Może to kwestia wagi. Nie podoba mi się...oj nie podoba. Jutro wizyta u gina, zobaczymy co pokaże waga w gabinecie.
 
Do góry