reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

mi to w ogóle lekarz nie mówił nic o wodach, więc pewnie ok :)
mamaktosia to kiepsko... męczy tych lekarzy, lepiej dmuchać...
 
reklama
Ja tez z bolem, nie ciazowym ale potrzebuje pomocy. Zatrulam sie cZyms wczoraj I umieram. Rano wszystko w porządku, jak tylko podnioslam sie z łóżka zaczęło mnie rwac na dwa końce. Zjadłam tylko pól bułki przez cały dzień i staram sie pić..
Co mogę brać przy zatruciu, sa jakieś bezpieczne leki?
 
ale fajowy watek;) wreszcie mozna sie pouzalac nad swoim zdrowiem;)

przychodzi ktos do mnie (kto wie ze w ciazy jestem) i pyta: Ania jak Ty sie czujesz na te upaly? - a ja glupia z przyzwyczajenia mowie ze wszysko jest zajebiscie...
no ale co bede komus tlumaczyc ze mi stopy puchna i ze w ustach mam metaliczny posmak? jakbym jadla lyzeczke...w ogole mi sie nie chce jesc...dzis wstalam z ogromnym bolem glowy ...ale to pewnie od wczorajszego slonka
 
Niezapominajka, współczuję. W poprzedniej ciąży też miałam rwanie na dwie strony. Lekarz pozwolił brać smectę i węgiel. Przy biegunkach warto skontrolować u lekarza czy z maluchem wszystko ok.
 
niezapominajka, miałam to niedawno. Jak już mnie zupełnie przeczyściło, to jadłam ryż, banany i sucharki. Piłam odgazowaną colę i mnie przytkało. W tym przypadku naturalne sposoby pomagają. Jak dojdzie gorączka to weź apap
 
oj, no właśnie. przy zatruiach to chyba trzeba przeczekac, albo do apteki kogos wysłać....

W sumie te klocia chyba są normalne, macie rację....
Dziś za to boli mnie cały brzuch - może dlatego, ze od 2 tygodni nagle zaczął strasznie rosnąć... dziś czuję nad pępkiem jakby mi się flaki kotłowały. Wizyte u lekarza mam dopiero 19stego i sie wkurzam, ze tak dlugo bo bym sie zapytala co i jak, a nie mam jak sie zpaytac,
Ja jestem mega zestresowana ciaza, przez to ze w pierwszej poroniłam... wrrrrrrrrrrrr
 
O zatrucia dziś pytałam gina , bo mój M przyciągną do domu wczoraj jelitówkę :baffled: narazie odpukać , gin powiedział że można smecte , węgiel i nifuroksazyd , ale najbezpieczniej węgiel.

Co do moich dolegliwości ,przemaglował mnie na prawo i lewo i twórczo odkrył , że to mogą być zrosty pooperacyjne , albo nerwobóle , mam się nie martwić i w razie czegoś wziąść apap i nospE , bo nic innego w ciąży nie może mi dać. Co do plamień to żeby było śmieszniej nie ma po nich śladu. Ztwierdził że to od tego łożyska , bo co prawda nie przoduje ale gdzieś tam z boku brzegiem dotyka , tyle że w poprzedniej ciąży nie dotykało , a plamienia też miałam , a w tej ciąży też towarzyszą mi od pierwszych dni. Więc trop padł ...
 
reklama
Do góry