reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

nie wiem, czy dobry wątek wybrałam ;/ ale napiszę tu... Co do moi ciążowych dolegliwości to wczoraj zobaczyłam, że pojawił mi się cellulit na nogach ;/ Kupiłam sobie dax perfecta mama antycelulitowy, choć i tak nie wierzę, że to pomoże...Myślicie, że zniknie po ciąży ?:D
 
reklama
Ja mialam celulit juz przed ciaza takze mnie to nie rusza;) Ale czesto to nie celulit tylko woda zatrzymujaca sie w organizmie i po ciazy znika:)
 
mnie tez celulit nie przeszkadza...trudno ;) taka juz jestem i tyle;)

ale za to mam problem ostatnio z trzustka...cokolwiek zjem to mnie boli, w srode powiem o tym mojej gin - to samo mialam w 1 ciazy
 
a od czego boli trzustka?? jaki to ból?
Ja cellulit tez mam, wiekszy niz przed ciaza. MOja siostra jest mega chuda i jej w kazdej ciazy robil sie cellulit i po ciazy znikal....
 
Towicz właśnie też go kupiłam i się smaruję :) Nie wiem czy coś to da, ale spróbuję :)
michalina to mam nadzieję, że i mi zniknie :)
Aneczka a to zawsze Ci ta trzustka dokucz, czy tylko w ciąży?
 
Dziewczyny jak jest z ruchami waszego maluszka bo mi tylko "bulgocze " w brzuszku i w dole brzucha tak jakbym podskakuje ale np. dzisiaj cisza jeszcze nic nie było. Czy moze byc tak ze przez jakis czas spokoj ??
 
Ja zauważyłam , ze jakiś tydzień temu MOJ mały był mało aktywny a od wczoraj szaleje i to nie jest bulgotanie tylko przykłada sie do tych ruchów :-) Nie wiem jak ty moj jest aktywny albo przed moim snem albo w porze obiadu
 
reklama
moj dzidzius od kilku dni sie porzadniej rusza...wczesniej to masakra, takie rzadkie ruchy ze sie martwilam...teraz np siedze przy laptopie i go sciskam to sie rusza(pewnie sie wkurza ze go wciskam..;D)

a co do trzustki...to tylko w ciazy tak znaczaco ze az sie zwijam z bolu...
 
Do góry