reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

matko tiluchna dobrze,ze w domu w dwupaku jestes i oby sie to juz nie powtorzylo.Ciarki mnie przeszly jak to czytalam wrrrrrrrrr wspolczuje przezyc.Czyli teraz jestes tez pod kontrola tak? A i co z tym zapaleniem nerek?
Jak dobrze rozumiem to te skorcze Braxtona musimy czuc ale nie moga byc mocne i bardzo bolesne? Mnie sie stawia raz na jakis czas ale to chwile tylko trwa i zaraz czuje jak puszcza ale brzuch twardy.Odczuwalne wyrznie ale nie specjalnie bolesne sa.I z tego co piszesz zaczelo sie u Ciebie dosc regularnie i coraz czesciej.
 
reklama
o matko tiluchna, współczuję takich przeżyć. To jest straszne, że na żadnym etapie ciąży nie możemy być spokojne. Trzymaj się i odpoczywaj dużo. Dobrze, że szybko zareagowałaś:tak:
 
matko tiluchna dobrze,ze w domu w dwupaku jestes i oby sie to juz nie powtorzylo.Ciarki mnie przeszly jak to czytalam wrrrrrrrrr wspolczuje przezyc.Czyli teraz jestes tez pod kontrola tak? A i co z tym zapaleniem nerek?
Jak dobrze rozumiem to te skorcze Braxtona musimy czuc ale nie moga byc mocne i bardzo bolesne? Mnie sie stawia raz na jakis czas ale to chwile tylko trwa i zaraz czuje jak puszcza ale brzuch twardy.Odczuwalne wyrznie ale nie specjalnie bolesne sa.I z tego co piszesz zaczelo sie u Ciebie dosc regularnie i coraz czesciej.

jestem w domku, w lozku przynajmniej do 28 tyg:sorry: na antybiotykach (zapalenie nerek) i nospie
skurcze moga wystepowac pare razy na dzien, stawianie sie brzuszka ale bezbolesne..
ja zaczelam je miec coraz czesciej i czesciej, brzuch mialam wielkosci przynajmniej na 35 tydzien i co 3 minuty.. to juz bylo niebezpieczne bo takie skurcze szykuja macice do porodu i moga powodowac otwieranie szyjki,
nie bagatelizujmy na prawde wszystkiego i nie unosmy sie duma czy - a przeciez nie bede panikowac -
lepiej sie upewnic ze wszystko ok niz pozniej zalowac do konca zycia...
 
tiluchna o kurde, dobrze, ze wszystko ok! Oszczędzaj się i dbaj o Was :* właśnie dlatego ja nienawidzę tych skurczy i jak tylko mnie zaboli, to mówię lekarzowi, wolę wyjść na panikarę.
 
ja też trochę ponarzekam. Od paru dni strasznie drętwieją mi dłonie, szczególnie lewa (dominująca),a przede wszystkim pierwsze 3 palce. Zastanawiam się czy to nie zespół cieśni nadgarstkowej, bo to klasyczne objawy. Magnez zażywam w witaminach, a zresztą gdy miewałam jego niedobór to drętwiałam cała i w ogóle miałam delirkę...:zawstydzona/y:
 
reklama
Dziekuje dziewczynki :*******

w szpitalu najpierw mialam kroplowke, pozniej leki rozkurczowe a teraz tylko nospe i magnez..

dziecmi zajmuje sie do niedzieli maz a w piatek przyjezdza moja mama na 2 tyg..

wtedy juz bede po 28 tyg wiec nie bedzie az takiego :baffled: przerazenia jak teraz..
aczkolwiek musze sie oszczedzac...

coz. nic nie zrobie.. ale latwo nie jest:zawstydzona/y: maluchy nie do konca rozumieja ze mama wielu rzeczy nie moge
maz sie stara.. ale nie wiem.. wydaje mi sie, ze skoro jestem w domu to juz mysli ze sytuacja jest zazegnana:-(
 
Do góry