reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciążowe dolegliwości

reklama
nie wie, bo to się pojawiło niestety pomiędzy wizytami. Jeżeli będzie się wzmagało to pójdę do niego w najbliższych dniach. Nie powoduje to stawiania sie brzucha, ani skurczy więc wydaje mi się, że to nic poważnego.
 
Ja drugi dzień jakieś jelitówki mam i ledwo żyję:( Od sb źle się czułam, a od wczoraj spotkania bliskiego stopnie z kibelem. Jezeli do jutra mi nie przejdzie to muszę chyba na IP zajechać, żeby sprawdzić jak maluch, niby fika koziołki, ale jakoś się denerwuje...
 
Jeju tiluchna,lez lez i jeszcze raz lez.

Boze ja nawet nie wiem jakie skurcze,kiedy liczyc i co nazwac wlasciwym skurczem.
 
Koralikowa my obie mialysmy dluga przerwe i te ciaze to zas nowosc bo sie wszytsko zapomnialo albo nie wszystko ale duzo...jak beda zbyt czesto to jak juz pisala tiluchna odrazu kontrol!
 
Tiluchna - wypoczywaj !

Paulettta - jakiś wirus chyba krąży , mój m miał i mój tata , jak narazie odpukać , mam nadzieję że dzisiaj czujesz się już lepiej !

A ja kupiłam 2 dni temu tantum rosa , ale tylko się podmywam , nie iryguję i uwaga zniknęły kłucia i plamienia :shocked2: albo zbieg okoliczności albo miałam jakieś zapalenie , podrażnienie , może ta nadżerka ? Ale cieszę się bo u mnie każdy dzień bez plamień na wagę złota !
 
ja odebralam wczoraj wyniki badan i tak: w zyciu bym sie nie spodziewala ze bede miec mocz taki ladny tym bardziej po wizytach na roznych basenach i toaletach w drodze nad morze;) jest ok !:)
krew...tez ok tylko 2 miesiace temu mialam hemoglobine 13,9 a teraz 12,4 - wiem ze sie w normie mieszcze ale spadla dosc szybciutko...moze powinnam lepiej sie odzywiac? ale jak jak nie mam apetytu ;(
 
reklama
Do góry