reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imiona,daty urodzin,daty imienin. :-)))

reklama
Mam na imię Barbara (Baśka)
urodzilam się 04.12.1980 i tego samego dnia mam imieninki w Barbórkę stąd moje imię :-) ;-) :tak: :-D
 
no to i na mnie czas - Dorota ur. 12.03.1978, imieniny obchodzę w dniu urodzin mojej córeczki Emilki czyli piątego wrzesnia!!!!! Zważywszy, że tatuś Milki ma urodziny czwartego września - niezła bibka się szykuje na roczek Milusi ;)
 
No to i ja sie dopiszę :-) Mam na imię Agnieszka, imieniny mam 20.04 a urodzinki 18.09. Urodziłam się w 1980 roku :-)
 
Mam na imie Iwona - dla znajomych Iwon(k:)a :-D

Urodzilam sie 9 marca 1973 - czyli rocznikowo druga od konca :-D
Bardzo dlugo czekalismy na nasza Dorotke. moznaby cala historie napisac o tym, jak panstwo polskie i publiczna sluzba zdrowia "pomagaja" tym, co chcieliby miec dziecko a sa problemy. ale w koncu sie udalo - pisalam o tym na Ciaza, porod, polog -> Gratulacje -> Bedziemy miec dzidziusia :-D

Pozdrawiam wszystkie Mamy i Dzidziusie :)

P.S. Imienin nie obchodze :)
 
Dziewczyny,czy juz wszystkie sie okreslilyscie? :-p
Kurde,nie moge cos znalezc tematu,gdzie wpisywalyscie,kiedy Dzieci maja imieniny. :baffled: Jakby ktoras go zauwazyla,to prosze o podanie. No i piszcie tez imieniny Dzieci swoich,bym mogla zaktualizowac liste. ;-)
 
reklama
Madziu,tak tak,to wiem,ale mi chodzi o taki jak ten. ;-) Zeby nie byl przyklejony. Tamten jest bez komentarzy - same daty. A chce ten,w ktorym pisalyscie,kiedy Dzieciatka maja imieniny. ;-) Chyba,ze mi sie cos wkrecilo i takiego tematu nie bylo, :eek: :-p
 
Do góry