reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imiona,daty urodzin,daty imienin. :-)))

reklama
Madziu,tak tak,to wiem,ale mi chodzi o taki jak ten. ;-) Zeby nie byl przyklejony. Tamten jest bez komentarzy - same daty. A chce ten,w ktorym pisalyscie,kiedy Dzieciatka maja imieniny. ;-) Chyba,ze mi sie cos wkrecilo i takiego tematu nie bylo, :eek: :-p

Agutko, był, był:tak: :-D :laugh2: :-D , pod tytułem "Imieniny Dzieciątek", sama go zaczęłaś, a jest na drugiej stronie naszego forum.:-) :-) :-)
 
dzięki Megi80
ale to jest wciągające, dopiero zaczynam na BB
a już muszę tu codzień zajrzeć i chociaż coś poczytać
no i podziwiać cudne bobasy!!!!!!!!!!!!
 
Dzikdzik witaj wsrod uzaleznionych od BB mam Wrzesniaczkow ;-) :-) Napisz cosik wiecej o sobie i swojej Kruszynie.
 
mieszkamy w wielkopolsce w małej miejscowości Lądek
mieszkamy z moimi rodzicami i moją siostrą, która ma 2 synalków, którzy codzień obcałowują moją Majulę.
Niedość, że jestem mamą wrzesniakową to jeszcze wcześniakową
Majul urodził się o równy miesiąc za wcześnie, przez co teraz musimy biegać po poradniach: audiologicznej, neonatologicznej i teraz jeszcze kardiologicznej. Niełatwo samemu, ale dajemy radę.
Na noworodkach leżała 2 tyg., miała wysoką żółtaczkę 338 bilirubiny, gdzie przy 400 jedyną nadzieją jest przetaczanie krwi.
Ale dała radę, obie dałyśmy!!!
teraz niezły z niej kaban!!!! dobra dosyć tego na początek

pozdrawiamy wszystkie MAMY wrześniowe!!!
 
reklama
Do góry