reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

reklama
U mnie będzie Jola albo Staś. Są to imiona po zmarłych bliskich (Jola - po mojej Mamie, Staś - po moim Wujku).
Maksymilian też jest imieniem po zmarłej osobie, a mianowicie po moim dawnym byłym narzeczonym i o dziwo imię to wybrał i bardzo się przy nim uparł mój Mąż.... na początku było mi bardzo trudno się przyzwyczaić ale w końcu zaakceptowałam ;-)
Pierwszy synuś ma imię wybrane przez tatę więc teraz ja wybieram i kropka!
 
Nasz typ to Amelka. Jak będzie chłopiec, a tak podpowiada mi intuicja, to bedzie problem bo w ogóle nie mam koncepcji.
Ale na szczęście jeszcze dużo czasu do namysłu przed nami...
 
My też nie mamy wybranych imion będziemy się dopiero zastanawiać jak już bedzie wiadomo czy to chłopczyk czy dziewczynka. Dla chłopca podoba mi się imię Paweł dla dziewczynki nie mam pojęcia.
 
My już wybraliśmy z mężem imiona i prawdopodobnie tak zostanie dla synka Hubert, a córcia Zosia, bardzo mi się podobają imiona proste i nie nowoczesne. Najważniejsze żeby dziecku imieniem nie zrobić "krzywdy".
 
u nas bedzie Sara Ines (Sarenka), a chlopczyka nie obstawiam, coby wilka z lasu nie wywolac ;-) hehe, zartuje. jak cos to pewnie Maksymilian, Jakub. cos w ten desen :-)
Malcolm mi sie podoba i Jim, ale tego nijak na polskie sie nie da fajnie przerobic ;-)
 
My jeżeli będziemy mieli córeczke to będziemy się wachać między- Nadia, Tamara,Diana, Shamira- ale pewnie będzie Nadia :)
A dla chłopca nie wiem, przekopałam wszystkie imiona i żadne mi się nie podoba :(
 
reklama
U nas będzie - Jan Henryk- Jas po moim zmarłym dziadziusiu a Henryk po teściu
A dziewczynka- Marysia Ewa, Maria Ewa- Maria po mojej zmarłej Babci a Ewa po mojej mamie. Maria to tez dlatego,że chciałabym aby patronka naszej Niuni była Maryja. Poczęcie mojego dziecka jest dla nas cudem od Matki boskiej Fatimskiej. Byliśmy z mężem tam we wrześniu i tak bardzo prosilismy o maleństwo o dar macierzyństwa i ojcostwa. Wróciliśmy z wakacji, zrobilam test i dwie kreski. Także jest to taki hołd dla Maryi
 
Do góry