reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Ja jeszcze nie wiem jakie imie bedzie mial moj dzidzius :-( Ale mysle caly czas intensywnie ;-) Teraz dla dziewczynki podoba mi sie Marika a dla chlopczyka poprostu Kubus :-)
 
reklama
a u nas udalo sie ustalic pierwsze imie dla dziewczynki - na razie liderem jest Zuzanna :)

Zuzia i Mikołajek
 
Myślę że dziewczyneczka będzie Hanna, dla chłopczyka mamy problem z imieniem bo mi się podoba Maciej a mężowi Mateusz. Zobaczymy narazie jednak obstawiam dziewczynkę:-)
 
Najbardziej chciałabym Stefanię (Stefkę) lub Albina

podoba mi się Maja, Łucja, Jagoda, Kalina, Halinka, Halka (chociaż tutaj mam pewne watpliwosci) Blanka, Lena, Sława, Aniela.

męskie to Tymon, Błażej, Borys, Olaf, Igor, Leszek, Łukasz
 
A my jeszcze się zastanawiamy :-)
Przy Małgosi, do końca nie było pewne czy będzie Małgosia, bo mężowi podobała się bardziej Dorota.
Tym razem, jeśli znów będzie dziewczynka to pewnie przeforsuje swoją opcję :tak:
A jeśli chłopiec to pomyślimy:-)
 
Tak znam ta stronke jest fajowa choc dane(liczby) te sa jeszcze inne w rzeczywistosci (np nie ma imienia mojego dziecka w pazdzierniku 2005) ale najwazniejsza rzecza jest duzy wybor imion do wyboru i jest w czym wybierac:) My tez czekamy jeszcze z wyborem imienia przynajmniej do momentu poznani plci.
 
a my postanowilismy ze jak bedzie chlopiec a mysle ze to bedzie chlopczyk to damy mu na imie Adam a jesli bedzie dziewczynka to bedzie Julia:tak:
 
reklama
Ja myślałam nad imieniem dla dziewczynki to wiem,że będzie Nadia a na drugie Szamira ( księżniczka ) :) , a dla chlopczyka będzie mój chłopak wybierał, bo mi się nic nie podoba :(
 
Do góry