reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

A u nas będzie Zuzia tak sobie 2 lata temu wymyślił mój mężuś i nawet nie ma mowy o innej opcji z dziewczynką bo nawet do brzuszka mówi Zuzia no czasem sie zastanawia nad tym i mówi tak jak tam Franek jesteś to sie nie obraz tatuś też cie kocha :-D No ale jak za Zuzia to też jestem to Franek na pewno nie będzie i to ja dla chłopca wymyśle imie. Ale wiem że to problem bedzie straszny bo tak średnio mi sie cos szczególnie podoba. Może Konrad bedzie a z takich bardziej niespotykanych to Jonasz i Jeremiasz nawet obydwojgu sie nam podoba bo jak chciałam Cypriana albo Błażeja to zapomnij bo choć ja wybieram to jakiś kompromis też musi byc Zobaczymy za tydzień moze dzidzia sie ujawni to wtedy bede myśleć silniej:happy:
 
reklama
Na dzien dzisiejszy jesli bedzie dziewczynka to Sandra,tak jedno glosnie dzis zdecydowalismy,ale czekamy na 10 stycznia na potwierdzenie plci........jeszcze wszystko moze sie zmienic i nasze typy tez:)
 
U nas jeszcze w ogóle temat imion nie został podjęty. Przynajmniej wiem, że połowę roboty sobie odpuścimy, bo już wiemy, że będzie chłopak.
 
magdalena- u mnie podobnie, temat imion jeszcze nie wypłynął. Mąż stwierdził, że trzebaby w końcu zrobic jakis ranking, ale może rzeczywiście poczekamy, aż będzie wiadomo co nosze pod serduszkiem.
 
Nam sie podoba Ava ( lub Anna) Karolina a dla chlopca Jakub.Na drugie imie dla chlopca jeszcze brak pomyslu.Tylko z tym Jakubem moze byc problem bo to najczesciej nadawane meskie imie ostatnio :( A troche glupio jest jak np u mnie w klasie bylo 11 dziewczyn o tym samym imieniu.
 
ja bym Kubę odradzała, faktycznie jest teraz najpopularniejszym imieniem. Kuzynka męża dała takie imię synkowi i mówi, że bardzo żałuje, bo nie ma sytuacji by na placu zabaw lub gdziekolwiek nie spotkać przynajmniej jeszcze jednego Kuby.
 
reklama
Do góry