reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Jak będzie dziewusia to będzie Nadia Dominika, dla chłopczyka chyba Bartłomiej Kajetan. Tata się jeszcze waha, ale chyba ostatecznie tak zostanie. Chociaż z drugiej strony może się okazać, że jak zobaczymy maleństwo pierwszy raz to okaże się, że pasuje do niego zupełnie inne imię.:-)
 
reklama
cfcgirl - śliczne imię wybraliście dla dziewczynki. Jak już pewnie gdzieś pisałam (na innym wątku). Moja Mała będzie nazywała się Maria Berenika (z gr. phere Nike - przynosić zwycięstwo) dla odmiany. Pozdrawiam cieplutko.
 
Hej, ja mam mętlik w głowie.... sama nie wiem. na razie oczywiście nie myśle o męskich imionach ale dla dziewczynki chciałabym Amelia ale mój mąż kręci nosem, więc jest też pomysł Zuzi. a co do chłopca to nie mam pojęcia może Cezary, Czaruś ;-)
 
U nas jak będzie dziwczynka to Tosia ma być, to znaczy ja tego bardzo chcę i mam nadzieje że małżon zmięknie :-)

A jak chłopczyk to albo Dawidek, albo Piotruś albo Wojtuś :rofl2:
 
Chlopczyk - Mikolaj - chyba ze mi odbije i zaryzykuje obicie przez Beate i dam Cezary :)
Dziewczynka - tu jest problem ale na razie najblizej jest Maja
 
reklama
u Nas jeśli będzie dziewczynka to Nikolka i takie mam coś przeczucie że będzie dziewuszka :-)
a jak chłopczyk to chcieliśmy Oliwier ale to się jeszcze zobaczy ;-);-)
 
Do góry