reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane dodatkowe kilogramy :)

reklama
U mnie 24 t i 8,5 kg na plusie, przez ostatni miesiac przybylo mi 3,5 kg, przed ciaza wazylam 58kg przy wzroscie 1,62m a teraz 66,5 kg
Jak bede tyc tak jak w tym miesiacu to bedzie masakra a wcale sie nie objadam, wrecz przeciwnie, potrafie na obiad zjesc zupe i juz jestem najedzona a slodyczy tez unikam, tylko w malych ilosciach, za to jem duzo owocow
 
U mnie 29 tydzień i 8 kg więcej... Szczerze, to nie czuję ich, wydaje mi się, że tylko brzuch się powiększył, ale niemożliwe, żeby 8 kg było w brzuszku...Czy to dużo/mało??

Za dwa tygodnie idę na zwolnienie lekarskie i będę mieć czas na to, by powrzucać fotki i porozmawiać na forum. Termin mam na 31 lipca.
Pozdrawiam. :)
 
Dziewczyny wy kilogramy na + liczycie od wagi wyjściowej, czy od ewentualnego sadku wagi na początku ciąży za sprawą nudności itp?
 
Dziewczyny wy kilogramy na + liczycie od wagi wyjściowej, czy od ewentualnego sadku wagi na początku ciąży za sprawą nudności itp?

Żabila, ja liczę od wagi na początku ciąży (lekarz mi powiedział, że liczy się od wagi startowej, a nie od wagi po nudnościach)

ja mam ważenie w czwartek i już się boję, bo u mnie to już pewnie z 15kg na plusie jest:baffled:
 
a to ja od wagi poczatkowej 3kg na +
Ale balastu zbednego mam duzy nadmiar sprzed ciąży, więc im mniej będzie na plus tym lepiej
 
reklama
reklama
Do góry