reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kochane dodatkowe kilogramy :)

M

madzik1980

Gość
Ja obecnie 20 tydzień i 3 dzień mam 3 kg na plusie -wazę 58,5 przy 168 ,apetyt mam średni więc pewnie dlatego taki mały przyrost wagi.
 
reklama
To ja tez sie melduje:-D Aktualnie 20 tydzien i 7 dni. Waga 83 kg, ogolny przyrost wagi od poczatku ciazy: 6 kg (watpie, ze ktos mnie pobije). Apetyt od juz poczatku mialam wielki, brak mdlosci, nudnosci, zjadam wszystko co wpadnie mi w rece. Wczoraj np. BigMac z McDonalda:-D
 
Madzik to ty laska jesteś ja przy podobnym wzroście jak ważyłam 58 kg to w rozmiar 36 wchodziłam:-)
Teraz jeszcze nic nie przybrałam( 17t1dz), ale to dlatego ,że przed ciążą przytyłam w ciągu pół roku 6 kg (efekt jojo) i mi się zatrzymało. Teraz ważę ok 66-67 kg , zależy o jakiej porze dnia, z rana zawsze mniej. Apetyt mi się nie zmienił, jem tak samo, piję dużo wody , nie jem fast foodów , raczej ciemne pieczywo. Ale z Maksem też mało przytyłam ok 10 kg
 
No to ja też się dopisze narazie 19 tydzień i plus 2-3 kg , w sumie nie mam pewności jak to liczyć :)) wazylam zawsze 65kg a przed ciążą schudlam do 63 teraz waga 67 więc na + 2kg ??! Od tej wagi co zwykle...? wzrostu 180cm narazie małe 'jajko' się wyłania i zmienia się w piłkę juz powoli, jem w miarę zdrowo dla witaminek itd ale czasem też sobie.pozwalam wczoraj pączka chipsami zagryzlam :), myślę że max 17kg mogę przytyc, ciekawe ile ostatecznie będzie
 
U mnie 20 tydzień 4 dzień, a na wadze 64 kg - 65 kg przy wzroście 168 cm, 6 kg na plusie. Poszło w biust, brzuszek i pupę :) Sporo, ale przy milenijmych ilościach spożytych lodów i braku ruchu (L4), to wcale się nie dziwie :)
 
Chyba lekarz jak liczy to od wagi jaka była na początku ciąży, przynajmniej ja tak to zawsze liczyłam
 
No dobra, to i ja się przyznam :-p
19 tygodni 4 dni, 59 kilo czyli + 4 kg na 168 wzrostu ;-)
Ale pochłaniam takie ilości jedzenia, że nie zdziwię się, jak waga nagle ruuuuszy w górę:-D

Miciurka - zwykle liczy się od wagi, z jaką zaszło się w ciążę. No chyba, że ten spadek był u Ciebie chwilowy, to możesz liczyć od tej większej wagi ;)
 
reklama
Ooo no to widzę, że puki co przoduję :p. Jutro zaczynam 20 t i z 49kg doszłam do 55, więc +6 przy 170 cm. W ogóle to jest moja wymarzona waga, raz udało mi się tyle ważyć i wyglądałam w końcu kobieco. Mam nadzieję, że po ciąży tyle mi zostanie, tylko jakoś równomiernie, a nie np w postaci zwisłej skóry na brzuchu:-D.
 
Do góry