reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

zymafluor - preparat do stosowania w profilaktyce prochnicy u dzieci od 6. miesiaca zycia do 13-14 roku. Tak jest napisane na opakowaniu, niestety wyrzuciam pudelko razem z ulotka, wiec nie mam jak Wam cos wiecej napisac. Lenka dostaje to od momentu, kiedy skonczyla 6. miesiac, 2 kropeli ( chyba, bo maz daje :-), musialabym popatrzec do ksiazeczki zdrowia, ile dokladnie ), z tego co pamietam, krople nie byly drogie.
A czy to jest na receptę i czy można stosować we własnym zakresie czy tylko ze wskazaniem przez lekarza?
My tez mamy szczoteczke, nawet dwie;) taka nakladana na palec doroslego i taka normalna, musze jeszcze tylko kupic paste.
O zymofluorze slyszalam, koleaznka mowila ze jest dobry, polecany wlsnie przez pediatrow.
My mamy taką zwykłą dla malutkich dzieci,pasty jeszcze nie używamy tylko moczę ja w wodzie przegotowanej.Nawet nie wiem czy takie sa dla maluszków?Widziałaś juz może taką pastę,jeśli tak to proszę o nazwę.
 
reklama
Julkowa, wiem ze jest taka pasta, nie znam jej nazwy, ale jak kupie to napewno podam, najprawdopodobniej w sobote po nia pojade.

A z tego co pamietam to zymofluor jest bez recepty.
 
zymafluor - preparat do stosowania w profilaktyce prochnicy u dzieci od 6. miesiaca zycia do 13-14 roku. Tak jest napisane na opakowaniu, niestety wyrzuciam pudelko razem z ulotka, wiec nie mam jak Wam cos wiecej napisac. Lenka dostaje to od momentu, kiedy skonczyla 6. miesiac, 2 kropeli ( chyba, bo maz daje :-), musialabym popatrzec do ksiazeczki zdrowia, ile dokladnie ), z tego co pamietam, krople nie byly drogie.

Ja tez kupię ten preparat bo jak Igorek ma 6 ząbków to juz dawno powinien to dostawac a zaden pediatra nam nic nie powiedział.
Z myciem to u nas było cięzko bo Igorkowi się to nie podobało. Przez pewien czas zaprzestalismy ale teraz znowu musimy zacząc, moze teraz mu się spodoba bo starszy.
 
Tak Niusia, moje dziecko jak tylko skonczyło 4 miesiące to pokazały się dwa zabki a za dwa miesiące kolejne 4 prawie wszystkie na raz.
Igorek teraz to gryzie mięsko jak stary wyjadacz:-):-):-)
 
A juz myslalam ze tylko ja tak czesto wstaje (co 2h) ale widze ze jednak nie jestem sama, troche to pocieszajace:tak: ale przyznaje ze rowniez czekam na te czasy kiedy bedzie mozna sie wyspac.
 
witam , u Nas tez zadnych nowosci ze spaniem Blanki, Mala przebudza sie czesto w nocy , placze i moze ja uspokoic jedynie cyc lub ciepla butla z mlekiem lub sokiem,
:-:)wściekła/y:ostatnie 3 noce spi z nami w lozku:dry: od 2 nad ranem, w srodku rozwala sie jak krolewna i rozpycha sie zawsze:shocked2::no: a ja spie na koncu lozka , budze sie jak juz mam wszystko scierpniete, i zmrowiale ....:dry:ale juz tylko 3 tygodnie i Blanka bedzie spala w swoim pokoiku, zaczne ja przyzwyczajac do niego na kolorowo go uzadzimy wiec mam nadzieje ze jej sie bedzie podobal :tak: bedzie chetnie w nim spala , czasem mam wrazenie ze nasze krecenie sie wlozku przebudza mala i dlatego tak nie spokojnie spi bo slyszy nas i chce do nas , ale wkrotce sie wszystko odmieni :tak::-)
 
reklama
Do góry