reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Wczoraj zauważyłam, że Grzesiowi wychodzą 3 kolejne ząbki naraz (marudny jest przez to okropnie i częstsze pobudki nocne znów są:baffled::wściekła/y:) -dwie górne jedyneczki i dolna lewa dwójeczka.
 
GRATULUJEMY BARTUSIOWI PIERWSZEGO ZABKA!

Asiulinka, u mnie tez Victor marudny, caly weekend sobie narzekal:( co sie okazalo idzie mu zabek na gorze;)
 
Mi tez jeststrasznie wstyd ze nie potrafie upilnowac swojej malej tromby powietrznej:-D
My juz przezylismy spadek z lozka, wyjscie z lezaczka mimo ze byla szelkami spieta, wyskoczenie z samochodzika , i mnostwo guzow na czole :-:)-:)-( ktore sa non stop bo Blanka chce wszedzie byc :sorry2:...najlpeiej by bylo jakbysmy przyczepialy sobie maluchy na plecach (tkj. robia to murzynki)i wtedy robia sobie wszystko w domu a male maja na plecach i nie martwia sie nic :tak::-):-Dale niestety nie umiem tego robic :zawstydzona/y::no::-(i nie mam takiej plachty -husty nie wiem co one maja ...heheh ale bardzo pomyslowe to jest:tak: Pociesze Was to nie 1 i nie ostatni upadek , i guz i siniak:-D dzieciaki nie sa z porcelany ani cukru nic im nie bedzie :-D:-p (tylko wszystko w swoich granicach)

U nas też jakiś czas temu było bummmm z łóżka tyle że bez płaczu-co jest dla mnie bardzo dziwne!!!!:shocked2::shocked2: no ale nie da rady upilnować takich małych dzieci. Nawet jakbyśmy chodzili za nimi cały czas krok w krok to też był by jakiś siniak.

Ogłaszam wszem i wobec,że od 2 marca Julian raczkuje.:tak:

Mata wielkie gratki dla Julka!!!!:tak::tak:
 
Marta my to jakieś dzieci mamy podobne:-D:-D Kacper nie chce prawie jeść.... Może mu się przejadło???:confused::confused: Jadł tak dużo że jestem teraz zaniepokojona.... Potrafi zjeść 100ml mleka wieczorem i dopiero rano tak ok 9 zje coś.... ale też nie za dużo...:confused::confused: Kurczę czy coś jest nie tak??? zauważyłam ze jak jest głodny to sam woła swoim a gggggggrrrrrr ma-ma:-D:-D śmiesznie to brzmi:tak:
 
reklama
Do góry