reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Tak mi na szczęście jeszcze nie powiedział:-DMoże się boi że potem będzie musiał zająć się mała a wtedy to już wszyscy spać nie będziemy:laugh2::tak:;-):-)i robić butelkę w nocy( a jemu to zajmuje pół godziny)
 
reklama
Ja malemu daje cyca do godziny 24 jak obudzi sie po probuje go uspokoic , jezeli sie nie da to dostaje na 5 pociagniec tak do 6-7 rano.Mój smerfik najada sie zazwyczaj w 5 minutek, ale i tak czasem przysypiam z nim, ogolnie pol nocy spedza w lozeczku a pol z nami w lozku, bo nad ranem opadam z sil. Sczerze to juz mi wszystko jedno i tak psychicznie jestem przygotowana na to ze minimum te 4 razy sie obudze kazdej nocy jak nie wiecej. Wiecie kiedy się to skonczy: jak przestaniamy karmic cycem i ząbki wyjdą.
 
Co do pełzania to u nas jest to już od dawna... Kacper jest wszędzie!Sam wstaje w łóżeczku po szczebelkach,przy meblach jeszcze nie próbował,ale szafki otwiera!!!:tak:
 
Kacper przed chwilką się do mnie uśmiechnął i zobaczyłam drugą dolną jedyneczkę!!! Normalnie jestem dumna i szybko piszę by się pochwalić:-D:-D:-D
 
No i co do spania to od tygodnia Kacper budzi się raz o 5:00 zje i śpi dalej. A no i usypia góra21:00 czasami o 20:00:-D:-D
 
reklama
to ja mam złote dziecko. Zasypia przed 20 i śpi do 6-7 rano. Robi tak od miesiąca. Wcześniej było podobnie, ale budził się koło 23 na kaszkę. Teraz zrezygnował z nocnego posiłku. Może to, że od początku jest butelkowy, ma znaczenie?
 
Do góry