reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

reklama
Oj dziewczyny ja też chcem wkońcu spać bez pobudek a jak mała zaczeła sypiać w łóżeczku to jest koszmar, przecież to już miesiąc jak tak śpi i jeszcze się nie przyzwyczaiła, pobudek mam od 4 w zwyż, czasami kilka co 30 minut itd.. Jestem tym zmęczona... A mój szanowny Małżonek powiedział że ja śpie po 10 godzin z kilkoma przerwami, no jak to usłyszałam to myślałam że zabije..... Sam śpi w innym pokoju i pobudki w nocy są mu obce.
 
Ja również gratuluje ząbka drugiego Kacperkowi.

Aga1983 my mamy gołe dziąsełka jeszcze, i są śliczne:-);-)
 
iiwka, Itinea gratuluję i zazdroszczę u Nas tak jak u zanet nocki nie przespane a i mężulek też nie ułatwia.Śpi z nami w pokoju ale nie słyszy (to jest jego wersja)a druga jest taka że przecież on rano wstaje do pracy a po za tym i tak ja będę musiała wstać bo przecież on go nie nakarmi.Ręce opadaja z tymi facetami.
 
Mam problem. Kacper niechce jeść mleka... Je wszystko inne,tylko mlekiem pluje...:-(
Butla czy cycuś?
Bo jeśli cycuś to może zjadłaś coś co zmieniło smak mleczka np. przyprawy, czosnek i dlatego mu nie smakuje, my tak kiedyś mieliśmy po flaczkach.
A jesli butla to nie mam pojęcia?może ma taki dzionek.
 
Jesteśmy na butelce. I pije mleko tylko w nocy. W dzień wypije łącznie może 150ml. Ale za to je wszystko inne co mu dam i mu strasznie smakuje...
Chyba mu się już znudziło...;-):-(
 
to ja mam złote dziecko. Zasypia przed 20 i śpi do 6-7 rano. Robi tak od miesiąca. Wcześniej było podobnie, ale budził się koło 23 na kaszkę. Teraz zrezygnował z nocnego posiłku. Może to, że od początku jest butelkowy, ma znaczenie?

Kacper też tylko na butelce.;-)
 
reklama
Do góry