reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maluszkowe rozterki

Moja Milenka ma podobnie je mleko trzy razy po 120ml więcej nie zje. Niesmakuje Jej i ostatnio zdarzyło się już pare razy że zaczyna płakać jak poczuje że to mleko, i strasznie wypycha.
za to pije dużo, przynajmiej tak mi się wydaje daje Jej pić 40minut po jedzonku, po zupce szybciej. Dziennie wypija 450-500ml mam na myśli dobe, w nocy mało 50-80ml.
 
reklama
U nas róznie,ale przeważnie kaszka na mleczku 150-180 ml 3-4 razy/dobę, deserek, chrupki kukurydziane i zupka mięsna ok.120 ml. Bobofrut 300 ml rozcieńczany 1/2 z wodą starcza na 2 dni.W nocy cucuś.
 
Ale nocka do bani.Postanowiłam że nie będę brała Julka do nas i takim to sposobem wstawałam co godzinę i usypiałam po20min.O 3 w nocy poddałam się i w końcu wylądował u nas. Tak wygląda moja systematyczność:-(
 
moja niunia ostatnio załapała mamamam i w kolko krzyczy a najbardziej jak cos chce albo w nocy nie wiem skąd to załapał
 
reklama
Do góry