reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze podwójne wózki

reklama
Jola jeszcze raz przyjrzałam się twojemu wózkowi i widzę że dziewczynki pod pupkami mają jakieś takie kocyki/wkłady? To coś specjalnego czy tylko im tak podłożyłaś?

Chodzi Ci o takie linery...te takie z pomaranczem czy te takie kocyki zasuwane w paseczki..??
Obie wersje sa dokupione..:-)

A wogole to jak juz byscie sie zdecydowaly na Joggera to ja mam do schandlowania footmufki takie na jesien- zime czerwone - orginalne.....
Jak nowe...:-))
 
Ostatnia edycja:
drogie Panie, te ktore posiadaja wozeczki tzw jeden obok drugiego, powiedzcie mi jak te wozki sprawdzaja sie w sklepach zwlaszcza tych maych, w autobusach tudziez innych powierzchniach 'wasko-powierzchniowych' ? z gory dziekuje za podpowiedz .
 
jolachodzi mi o to co mają pod pupkami :tak:
https://www.babyboom.pl/forum/attac...d1296818204-nasze-podwojne-wozki-dsc08964.jpg
olis ja wiem że jest ten sprzedawca na allegro, już do niego pisałam ale na wózek czeka się do 8 tygodni! wysłałam też zapytanie ile kosztowałaby przesyłka lotnicza ale już 3ci dzień się nie odzywa. Jeżeli taki z niego sprzedawca jaki ma kontakt z kupującymi to kurcze strach kupować:angry:

Milena niestety nie pomogę, użytkuję zooma.
 
yenefer ogladalam dzis w internecie tego zooma, i zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy w tych siedziskach rozlozonych na pasko moza przewozic noworodki? czy trzeba zakupic dodatkowo gondole?
 
Niewiem czy była już mowa ale polecam gdy ktoś ma mało miejsca w domu czy mały bagażnik, spacerówkę Combi Twins ciężko u nas dopstac najlepiej sprowadzić.Jest lekka kolo 9 kg i składa sie na 2 razy w kwadrat naprawdę świetna sprawa dobrze się prowadzi a ty film jak działa składanie wózka
[video=youtube;CzLYRXX-hEw]http://www.youtube.com/watch?v=CzLYRXX-hEw[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Yenefer...tak to sa moje dokupione liners. Co prawda dokupilam je do mojej Ari ( mam kolor taki piaskowy) ale niestety nie pasowaly bo Aria ma inne pasy.
No ale sparwdzily sie za to w City Mini.

Luna Mix Liner and Head Hugger - Orchid - Travel Accessories - Mamas & Papas

mam takie tylko bez tego zaglowka, w innym wzorze..


Bo mam jeszcze taki kocyk ktory zreszta uzywamy do teraz...

Co do wysylki nie droga morska to nie wiem czy u tego dostawcy ale moja bratowa chciala jakis wozek wlasnie ze Stanow kupic na allegro to odpisali jej po 2 tygodniach ze nie wysylaja droga powietrzna..:dry:

Milena...ja mam wozek side by side i szczerze to nie wyobrazam sobie miec tandem..
My nigdy nie mielismy problemu..Standardowe drzwi to 80cm - wozek ten co ja mam ma 74cm czyli spokojnie wjezdzam wszedzie..No i pcha sie inaczej niz tandem..
 

Załączniki

  • DSC00686.jpg
    DSC00686.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 73
Ostatnia edycja:
Do góry