reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

fakt VIBE jest o tyle lepszy ze ma ten podnózek ja tez nie cierpie prac tych rzeczy ale własnie z kumopelą jestesmy w trakcie szycia pokrowca na ten podnóezk także myslę ze będzie dobrze:)
ZUzka w momencie narodzin miała 52cm i 3200g wagi co do jazdy w kokoniku myslę ze jeszcze parę tygodni i przejdziemy do spiworka większego teraz ma 65cm i wazy 6500g .
Ja od razu kupiłam komplet czyli : kokon i folia nie opłaca kupowac się osobno sama folia kosztuje 100zł
Filip w sumie juz nie spi na spacerze ale nie ma problemu bo to siedzisko na którym teraz siedzi rozsuwa się także nie ma problemu
a Zuzi to nie przeszkadza bo i tak zostaje duzo miejsca:)
 
reklama
Witajcie mamusie.

W czerwcu zostanę po raz drugi mamą. Czy ma któraś z Was ( albo będzie miała) do sprzedania wózek bliźniaczy spacerówkę wersja jeden za drugim, najchętniej z nosidełkiem. Jestem z Siedlec i może jakaś mama co ma taki wózek mieszka koło mnie?
z góry dziękuję
 
powiem krotko... jezdzimy wozkiem podwojnym babytravel... jestem bardzo zadowolona.. ksztalt 3-koloca choc z 2 kolami z przodu :tak: duze kola rewelacyjnie zdaja egzamin w moim miejscu zamieszkania... las...generalnie wiocha..
bardzo mi sie jednak podoba urban-jungle... Mountain Buggy Urban Double - Red Standard Stroller - Reviews, Features, and Prices $599 - $1,099 at DealTime ...w podobnym ksztalcie do mojego z kilkoma detalami sprawiajacymi ze jest lepsz... niestety nie stac mnie :-:)sorry:
duzo ludzi chwali phil&teds wiec i to dopisze do listy swietnych rozwiazan na zycie w miescie :tak: sama o malo nie kupilam

przy wiekszej roznicy niz poltora roku warto sie zastanowic nad platforma dla starszego dziecka aby stalo sobie... duzo ludzi sprzedajacych wozki blizniacze twierdzi ze starsze dziecko nie chcialo w nim jezdzic!
jak u mnie tak bedzie to opchne swoj podwojny wozek a do starej pojedynczej spacerowki doczepie platforme i heja w droge :-)
 
U mnie sprawdzil sie Gaco Quatro duo i mimo ze mialam momenty kiedy mnie ten wozek wkurzal glownie swoja waga to byl ok.
U mnie roznica wieku wyniosla 18 miesiecy ale Patryk jest dosc zywym dzieciem i platforma odpadala bo poprostu bym mi spie...rzyl na spacerze;-) A tak byl przypeity pasami. Mial moement kiedy nie chcial jezdzic w wozku ale ok 25 miesiaca na nowo mu sie spodobalo jezdzenie w wozku.

Od wrzesnia jezdze takim wozkiem Joovy Ultralight Caboose . Mam czerwony.

Kupilam go ze wzgedu na podroz do PL. Jest bardzo lekki, dosc fajnie sie prowadzi. Patryk albo stoji albo siedzi w tym wozeczku. Jedyna wada to dosc male przednie siedzonko , no i sie nie rozklada na plasko, mozna jedynie lekko pochylic siedzonko. Julia jednak na spacerach raczej nie sypia wiec nie stanowi to wielkiego problemu. Ogolnie jeestem z tego wozka bardzo zadowolona.
 
Witajcie :)

Ja takze mam dylemat jaki wózek kupic...
W momencie kiedy nasz najmlodszy sie urodzi, starszy bedzie mial 20-21mcy. Jak dotej pory Antos spi w wozku wiec nie bardzo platforma lub wozek z siedziskiem z tylu by sie sprawdzal ( nie mowie o tandemie), z drugiej strony nie wiem ale moze na wiosne Antos juz nie bedzie chcial spac w wozku, kolejnym problemem jest to iż wózek jaki by nie był ( takze pojedynczy) musi się składac na maly gdyz mieszkam na 4 pietrze i wozek zostawiam na dole w aucie ( w piwnicy zawsze jakos smierdzi ) i zwiedzajac ostatnio rozne sklepy doszlismy z mezem do wniosku ze nie ma chyba takiego wozka zeby spelnial nasze oczekiwania :/
 
Ja zastanawiam się nad Graco. Nie chcę wydawać masy pieniędzy na wózek (a może i chcę ale nie wydaje mi się to zbyt rozsądne), bo jak maluszek przyjdzie na świat to mój synek będzie miał 15,5 miesiąca. Rozwija się szybko (zaczyna właśnie chodzić a ma 8 m-cy) więc prawdopodobnie długo w wózku nie będzie chciał jeździć. Graco są ładne i mają naprawde rozsądne ceny. MAm tylko dylemat czy kupić starszy model tj Graco Stadium (albo Glider bo to chyba ten sam model) czy Graco Quattro. Ten pierwszy jest aż 4 kg lżejszy i gdyby nie to, że drugi ma fajną kolorystyke i generalnie jest trochę łądniejszy to na pewno wybrałabym lżejszy wózek, 4 kg to naprawdę spora róznica, nie? Stadium waży 14, Quattro 18...+ dzieciaki...Wózek raczej bedzie stał w garażu, wiec nie będę go znosić, a do samochodu od czasu do czasu to dam rade wrzucić, ale czy 4 kg ciezszy wózek nie prowadzi się ciężej? Jak myślicie? Będę wdzięczna wszystkim, którzy dostrzegają w tych dwóch modelach Graco istotne różnice i mają na ich temat jakieś uwagi...:blink:
 
Witam :blink:
Ja mam dla moich szkrabów bliźniaka z implastu model spider i bardzo go sobie chwalę a oprócz tego każdy ma swój pojedyńczy wózek starszy 2,5 latek ma spacerówkę baby desing model sprint a młodszy wielofunkcyjny na stelażu treeco firmy emjot wszystkie trzy zakupy jak jakbardziej trafne. A tyle ich sie nazbierało gdyż myślałam że starszy po urodzeniu braciszka będzie spacerował o własnych siłach a spacerówka nawet taka wypasiona jest za twarda dla malucha więc kupiliśmy drugi. Później okazało sie że starszy jest zazdrosny o to ze młodszy we wózku jeździ i były dwa wyjścia albo będę jeździła dwoma pojedyńczymi na raz albo bliźniaka im sprezentujemy. I wybraliśmy droższą opcję ale wygodniejszą. Teraz starszy nie chce jeździć w wózku bo już sie nie mieści jest wyyyjątkowo duuuuuużm mężczyzną wozi młodszego a bliźniak stoi i czeka na zbawienie nie sprzedajemy go ze względu na planowanego trzeciego bobaska, moze okaże się rówież małym wózkowym zazdrośnikiem...:dry:
 
reklama
Witajcie mamusie :-)
Ja już lada chwila zostanę podwójną mamą więc dość intensywnie szukam jakiegoś rozwiązania dla moich dwóch pociech. Obejrzałam chyba wszystkie wózki i żaden tak do końca nie spełniał moich oczekiwać. Już miałam się zdecydować na Phil & Teds Vibe, ale jest taki drogi, że zrezygnowałam. W jednym ze sklepów dowiedziałam, że istnieją tak zwane dostawki. Same zobaczcie sobie link jaki znalazłam w necie BuggyPod, ale od razu mówię, że jeszcze go nie kupiłam i nie sprawdziłam. Wygląda dość interesująco i to co dla mnie najważniejsze jest to stosunkowo tania alternatywa dla tych wszystkich wózków bliźniaczych i dla rodzeństwa. Może któraś z Was taką dostawkę posiada, to chętnie usłyszałabym opinię. A może, któraś z Was wie, gdzie możnaby coś takiego nabyć jeszcze taniej niż na tej stronie.
Pozdrawiam
 
Do góry