reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Dzieki dziewczyny, troche sie stresuje ale mam wielka nadzieje ze pediatra sie pomylila.
Mam pakiet wykupiony dla Matiego w prywatnej przychodni w Enel Medzie i nie place na szczescie....


Ja tez chce obnizyc jak najpozniej bo nie wyobrazam sobie schylania sie tak nisko, moj kregoslup tego nie wytrzyma...

My tez robilismy usg bioderek dwa razy i sa oki...
 
reklama
Ja narazie nie myślę o obnizaniu łózeczka bo kręgosłup peknie mi na milion cżęsci od dźwigania prawie 10 kg i układania do snu. Myslę ze obnizę łózeczko jak Wojtuś zacznie próbować wstawac:tak:
 
Aniu trzymam kciukasy za Mateuszka!!!!!

A lozeczko obnizymy jak niunia zacznie sama siadac...Wole zeby mi w kregach strzelalo niz mi mala ma wypasc..Bo jak widze jakie robi wygibasy i w jakim czasie potrafi przemiescic sie w lozeczku na inna pozycje to wole na zimne dmuchac i lepiej schylac sie po nia niz zbierac ja z podlogi:szok: :szok: (tfffuuu,tfffuuuu-odpukac!!!!)

a co do dzisiejszej wizyty u kosmetyczki to musze powiedziec ze jestem zadowolona:-D pazurki ladnie zrobione...od razu czuje sie lepiej....
 
Aniu, nie martw się, bo napewno wszystko jest dobrze. Podobno u takich maluchów jeszcze jest jakaś zastawka nie zarośnięta i todaje efekt szumów, a poza tym inną błahą przyczyną może być anemia u niemowląt - też daje lekkie szumy w sercu. Jestem pewna, że wszystko będzie ok!! Trzymam kciuki i melduj co i jak!!
 
A ja mam takie pytanie CZY KUPUJECIE CHODZIK???Jakie jest Wasze zdanie na ten temat???Ja się zastanawiam pierwsza córka miała chodzik ale jak lekarzowi powiedziałam to usłyszałam apsolutnie nie dawać do chodzika!!!No to po co to produkują jak to niby nie jest zdrowe???
 
Ja jestem zdania, że dziecko powinno zacząć chodzić jak s a m o zacznie i to samo z siedzeniem. Potwierdziła to dziś nasza pani doktor. Maluszek może siedzieć wtedy, gdy sam będzie potrafił. Wcześniej może półleżeć, bo inaczej zbyt duże obciążenie kręgosłupa.
 
Bo chodzik to9 ogolnie jest zabawka do nauki chodzenia....I w instrukcji jest tez napisane ze nie pozostawiac dziecka dluzej jak 20 min dziennie...Ja nie wiem czy kupie...ale raczej tak...
 
reklama
Ja tez zamierzam kupić Maxiemu,Martynka tez miała i niezle zasuwała po mieszkaniu.Myśle że nastąpi to gdzieś jak mały bedzie miał 8 mieś.A wy kiedy ?????????????????/
:laugh2:
 
Do góry