reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

My dajemy do kaszki kropelki ale u nas dawka to 3 krople!!! 1 na dwa dni to chyba mało? A KArolkowi tez się ładnie zrasta, potyliczne bardzo szybko mu się zarosło, nasz lekarz wszystkim zaleca 3 krople a jak kolezanka miała problem z ciemiączkiem to po 5 miałą dawać.
Sumka - właśnei napisałaś o tym o czym przed chwilą pisałąm na innym wątku - Karolek nauczył się pięknie mówić baba i mama a teraz udaje greka...i tez mało mówi ale nie tak radykalnie - od czasu do czasu pośpiewa sobie, zwłaszcza przy jedzeniu lubi i przed snem- widze że to norma :)
Cicha - a jest coś w tej literaturze po polsku lub niemiecku? (nie dla mnie :) )
 
reklama
A my dostaliśmy dzisiaj krzesełeczko do karmienia i jestem bardzo zadowolona... podawałam małemu dzisiaj herbatkę .. oczywiście łyżeczką i wypił aż 50 ml. ( a zazwyczaj ok 30) Jest super bo nie musze się schylać jak lezy w leżaczku, jest na wysokości mojej twarzy i była super zabawa . Zobaczymy jutro.. a to kilka fotek
 
Ale slodko sobie siedzi...Uwielbiam dzieci w rajstopkach...Danielek jak zawsze super wyglada obojetnie co prezentuje...


Na nas juz tez czas z zakupem krzeselka...Mysle ze do konca miesiaca powinnismy miec ten sprzecior w domu:-D
 
Masz rację Fusik - takie krzesełko to super rzecz. Polecam mamom, które zastanawiają się, czy warto kupić. To duża wygoda i dla mamy i dla dziecka.
 
A my podajemy dwie kropelki witamuny D - Vigantol i zakrapiamy prosto do pyszczka:-) podaje również multiwitamine Cebion multi 5 kropli jak sie uda to do pyszczka a jak nie to z soczkiem lub zupką:-D
 
A my nie dajemy niczego bo nam tu nikt nic nie zalecil?!:confused: :baffled:

Baska polecona lektura jest niestety po angielsku ale jak znajde czas to spojrze czy nie ma tlumaczen na polski lub niemiecki.
 
reklama
Do góry