reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzięki kochana:) Faktycznie należe do kobietek normalnej budowy, ale szoczek lekki, ze tak szybko:) dodam jeszcze sam brzucholek:) Dajcie też swoje brzunia ;)
 

Załączniki

  • 9t6d.jpg
    9t6d.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 115
ania - cudny mały zgrabniutki jak zresztą cała Ty !!! Super:happy2:. Ja wieczorem wrzucę. Obiecuję. Chociaż nie ma jeszcze czym się chwalić :-D
 
ania-aneczka, śliczny brzunio:-)
Ja postaram się jutro zrobić, choć nie mam dużego lustra, ale jakoś może mi się uda;-)
 
Wczoraj nie znalazłam kabelka, ale wstawiam dzisiaj mojego kolosa. Także nic się nie zapowiada, żeby coś szybko ruszyło. Przepraszam za jakość, ale aparat rozładowany i ratowałam się telefonem.

11 tc.jpg
 
Mysza, śliczny brzuszek i już zaokrąglony:tak:
Ja miałam robić fotkę dziś rano, ale było mi za zimno. Zrobię na pewno na dniach.
 
jakie piękne już brzucholki macie:-):-):tak::tak: Mój też już zaokrąglony:szok: jak znajdę kabel od aparatu to cyknę zdjecie i też się pochwalę:-D:-D
 
reklama
Mysza ja też nago na czczo 56kg przy 170 cm:) A w ciuchach to nie wiem;) Na wizycie nie byłam jeszcze ważona, dopiero mi założą kartę ciąży:)Pewnie będzie więcej bo to po jedzeniu w ciuchach, ale to nic:) Mimo wszystko nie chce dużo przytyć w ciąży:) Uważam, ze lepiej dla Nas i dla dzieci jak będziemy dbały o przyrost wagi:) Po co mieć później problemy:) Dawajcie zdjęcia brzuszków:) Co tydzień teraz będziemy robić:) To jest takie słodkie:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry