reklama

Nasze sny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez agawa1, 3 Listopad 2005.

1. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

Zastanawiam się czy macie może koszmary, czy przedwizytą u gina męczą was czy może ja jestem taka zwichrowana :)

2. KingaP

KingaP Gość

Nie jesteś ;) My chyba wszystkie mamy jakieś koszmary

3. reklama
  4. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

mamy, mamy, śnia mi się jakies głupoty, zgrzytam w nocy zębami, niekiedy wrzeszczę przez sen, czym doprowadzam biednego męża do palpitacji serca ;)
    im bardziej on chce mnie obudzić, tym bardziej się drę

kiedyś narobiłam obciach - jadąc do Zielonej Gory do szkoły złlodzieje próbowali mnie okraść, Krzys w sobotę rano do mnie przyjechał, bo bałam się wracać, jechaliśmy nocnym pociągiem do domu, oczywiście w nocy śniło mi się, że mnie okradają - cały przedział ludzi, środek nocy a ja drę się przez sen na cały pociąg ;D Krzysiek zaczął mnie szarpać, żebym sie obudziła, mi się wydawało ,że to złodziej i darłam się jeszcze głośniej - jak sie obudziłam w końcu, to było mi tak głupio, że od Wrocławia do Katowic już nie spałam, siedziałam zawinięta w płaszcz, żeby na ludzi nie patrzeć ;D

5. anian

anian Fanka BB :)

osinka
    po przeczytaniu Twojej relacji z pociągu ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D....aż dzidzia zaczęła szaleć

6. azik

azik Gość

osinka, a ja spię w pustym przedziale...
    czego mnie staszysz...

jak sie nie przespię - to padnę (pociąg mam o 5:30)

7. anian

Azik, nie boisz się tak sama? :o :o :o :oMoja wyobraźnia nie pozwoliłaby mi spać, nawet o takiej porze (co kilka lat temu stwierdziłam w pociągach).

8. azik

azik Gość

a ja nie moge powstrzymać snu...może jestem zbyt naiwna

9. anian

Azik, nie naiwna ale ODWAŻNA ;)

10. reklama
  11. katiNJ

katiNJ Fanka BB :)

Ja swego czasu b duzo podozowalam pociagami. I tak jak Azik jak pociag rusza to ja zasypiam zwlaszcza jak jade pociagiem o 4 lub 5 rano. Azik dokumenty i pieniazki trzymaj przy sobie.

12. Osinka

Osinka Marcowa Mama Agatki 2006

Azik, nie spij nigdy sama w przedziale!!! nie chcę Cię straszyć, ale ja też zawsze wolałam sama siadać, własnie do czasu!
    obudziłam się - przede mną siedział facet i delikatnie wyciągał moją torebkę za pasek spod mojej ręki, a dwóch rosłych byczków obstawiało przedział - nawet nie masz pojęcia jak się przestraszyłam, potem własnie miałam te schizy w pociągach - chyba z pół roku mój Krzyś brał urlop i jeździł ze mną na zjazdy do szkoły

Poleć forum