reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny

jus20sto pisze:
Ja ostatnio same koszmary mam...
Wczoraj śniło mi sie ze mojego męża samochod potrącił i on umarł a ja samo dziecko urodziłam, a dziś mi się śniło ze drzewo zawaliło się na nasz dom i moja druga córeczka lezała martwa z rozbita głową....nienormalna jakas jestem


no to przebiłaś nawet moje sny , mi się ostatnoi śnią groby , cmentarze, śmierć i same takie "przyjemności" wątpliwej jakości
 
reklama
No to nie jestem sama, mnie się wczoraj śniło że moją Ole coś ugryzło , urosła jej taka gula na szyi i ... umarła a ja zostawiłam ją z moim bratem i poszłam na zakupy.. no koszmar jakiś!! A dzis z kolei śniło mi się że mam iść do więzienia, nie mam pojęcia za co !
 
Dzisiaj śniło mi się, że jechaliśmy na porodówkę rodzić drugie dziecko... Jak to mężowi rano powiedziałam to aż zbladł ;D
 
kasiula to podobnie jak mi,nie pamietam kiedy cos mi sie snilo

pytia ja dzis mezowi oswiadczylam,ze "moglabym rodzic codziennie",jgo mina byla podobna ;D (bo ja tak za 3 latka chcialabym miec nastepna dzidzie a maz upiera sie przy jednym)
 
sylwia532 pisze:
pytia ja dzis mezowi oswiadczylam,ze "moglabym rodzic codziennie",jgo mina byla podobna ;D (bo ja tak za 3 latka chcialabym miec nastepna dzidzie a maz upiera sie przy jednym)

U mnie identycznie. Ja też bym chciała parkę, a mąż mówi, że Jaś nam w zupełności wystarczy ;D
 
reklama
ja takze chcialabym miec conajmniej dwoje moim zdaniem jedynak to niebyt dobry uklad ja bardzo sie cieszylam ze mam brata i nie chce zeby Emilka byla sama bo wiem ze wiele moich kuzynek jedynaczek czulo sie z tym zle
grezs nie ma nic przeciwko wiec za jakies 3-4latka bedziemy sie starać o kolejną pocieche
alleeee kiedy to bedzie
 
reklama
Do góry