reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sny

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
12 Sierpień 2005
Postów
1 865
Zastanawiam się czy macie może koszmary, czy przedwizytą u gina męczą was czy może ja jestem taka zwichrowana :)
 
reklama
mamy, mamy, śnia mi się jakies głupoty, zgrzytam w nocy zębami, niekiedy wrzeszczę przez sen, czym doprowadzam biednego męża do palpitacji serca ;)
im bardziej on chce mnie obudzić, tym bardziej się drę

kiedyś narobiłam obciach - jadąc do Zielonej Gory do szkoły złlodzieje próbowali mnie okraść, Krzys w sobotę rano do mnie przyjechał, bo bałam się wracać, jechaliśmy nocnym pociągiem do domu, oczywiście w nocy śniło mi się, że mnie okradają - cały przedział ludzi, środek nocy a ja drę się przez sen na cały pociąg ;D Krzysiek zaczął mnie szarpać, żebym sie obudziła, mi się wydawało ,że to złodziej i darłam się jeszcze głośniej - jak sie obudziłam w końcu, to było mi tak głupio, że od Wrocławia do Katowic już nie spałam, siedziałam zawinięta w płaszcz, żeby na ludzi nie patrzeć ;D
 
osinka
po przeczytaniu Twojej relacji z pociągu ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D....aż dzidzia zaczęła szaleć
 
osinka, a ja spię w pustym przedziale...
czego mnie staszysz...

jak sie nie przespię - to padnę (pociąg mam o 5:30)
 
azik pisze:
osinka, a ja spię w pustym przedziale...
czego mnie staszysz...
jak sie nie przespię - to padnę (pociąg mam o 5:30)

Azik, nie boisz się tak sama? :o :o :o :oMoja wyobraźnia nie pozwoliłaby mi spać, nawet o takiej porze (co kilka lat temu stwierdziłam w pociągach).
 
Ja swego czasu b duzo podozowalam pociagami. I tak jak Azik jak pociag rusza to ja zasypiam zwlaszcza jak jade pociagiem o 4 lub 5 rano. Azik dokumenty i pieniazki trzymaj przy sobie.
 
reklama
Azik, nie spij nigdy sama w przedziale!!! nie chcę Cię straszyć, ale ja też zawsze wolałam sama siadać, własnie do czasu!
obudziłam się - przede mną siedział facet i delikatnie wyciągał moją torebkę za pasek spod mojej ręki, a dwóch rosłych byczków obstawiało przedział - nawet nie masz pojęcia jak się przestraszyłam, potem własnie miałam te schizy w pociągach - chyba z pół roku mój Krzyś brał urlop i jeździł ze mną na zjazdy do szkoły
 
Do góry