• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Bobo, ja lubie majonez, ale taki domowej roboty, ewentualnie helmans babuni. Ostatnio rzadkk go jadam, nawet juz nie kupujemy
Aga, to nie z powodu diety, chociaz zdaje sobie sprawe, ze tak jest zdrowiej. Ja nie moge pozniej zasnac jak sie objem na noc;) ale smaka czesto mam na cos niezdrowego:) upieklam w piekarniku paczusie na jutrzejsze sniadanie, M sprobowal i powiedzial, ze dobre
 
a ja mam juz dostawe wiec ide dzialac w kuchni:) gotuje jajeczka wiec beda kanapeczki z szyneczka jajeczkiem pomidorkiem serkiem cebulka :) mniammmmmm
dzoanko ja musze zjesc bo pozniej julka o 4-5 daje mi czadu ze jest glodna hihi:)
aga taki zestaw jest najlepszy:)
 
Aga, jutro wrzuce, bo teraz siedze na tablecie, a na nim nie mam dostepu na grupe. Chyba, ze chcesz teraz to na stronie www.mojewypieki.com wyszukujesz pieczone paczki to Ci wyskoczy przepis.
Ide lulu, bo jutro do pracy:(
Dobranoc Kochane
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry