D
Dzoana.a
Gość
Bobo, dobrzs napisalas Justi
juz w zasadzie jestem po @ wiec spoko
ja na obiadek zazyczylam sobie goferki, mniam mniam
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

myslalam ze umre. wstawilam pranie no i chcialam suszarke na balkon wystawic zeby powiesic tam pranie i patrze a przy wejsci na balkon pajak
a ja strasznie sie boje pajakow no ale ze m nie ma wiec stwierdzilam ze musze byc odwazna i jakos dac mu rade. no wiec ze ja bojaca jestem wszelkiego robactwa to m mi nakupowal pelno spary na robale no ale na pajaki nie mam wiec potraktowalam go sprayem na osy i szerszenie hehe. psiknelam w niego kilka razy walczyl skubaniec ale moja bron okazala sie skuteczniejsza hehe

ja chcialam walczyc w nocy ze slimakami ale chyba sie wystraszyly i tylko jeden odwazniak zostal potraktowany sola


wczesniej mowili ze przyjda?
ja niestety mam 5 wlosow na krzyz wiec u mnie by to chyba nie wyszlo