aneczkaa
Fanka BB :)
tak tak pomarańczowaBobo to teraz siadaj i piszabyś wszystko miała i o niczym nie zapomniała :-) hehe a na te relacje z porodu jest dużo miejsca ????????
Aneczka to przepraszam źle przeczytałam u nas nie ma takiego małego placyku hmmmmmmm chyba,ze nie widzialam bo juz dawno nie byłam i żadko korzystam z restauracji a karte posiadam bo to chodzi o tą pomarańczowa IKEA Family
Bietka tez bym się wkurzyłą u mnie jedzenie to jest podstawa- chociaz sama nie gotuję świetnie ale od kogos żądam![]()
też kiedyś nie bywałam.. ale teraz mam bardzo blisko więc jak jedziemy do Poznania to wpadamyWitam się i ja ale pogoda do du....... leje jak z cebra wrrrrrrrrrrrrr
Laski ale macie produkcję od rana
Anisiaj to teraz czekamy na wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&
Bobo nie panikuj na pewno beta jest bardzo wysoka
Aneczka wstyd się przyznać ale ja nigdy nie byłam w Ikei
Dzoana bardzo nie ludzka pora do wstawania
Bietka a gdzie ty byłaś bo chyba mi umknęło
















