aneczkaa
Fanka BB :)
można nieodpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań założyć kartę ikea Familly i m.in masz:aneczkaa to w ikeii daja darmowa kawe? gdzie ? pierwsze slysze hihi
ja uwwielbiam jezdzic do ikeii ale zawsze sie w niej gubie hihi i za kazdym razem jemy hot-dogi za 1zl hihi
- darmową kawę /herbatę z wielką dolewką od pn - pt
- taniej niektóre produkty
- taniej restaurację - niektóre dania
- pocztą dostajesz kwartalnik
- dostajesz info o zniżkowych dniach
no i kiedyś kupiłam namiot i dzięki karcie ikea miała do mnie namiar by poinformować mnie że jest niebezpieczny dla dzieci i mogę go zwrócić bez paragonu i otrzymałam zwrot całej kwoty....
zaraz musze iść na zakupy i do tego przedszkola trzymajcie kciuki widze że u większości samopoczucie takie jak u mnie
Co do lekarzy i położnych to super, że dobrze trafiłaś, niestety jest to jeszcze wyjątek a nie reguła (przynajmniej tyle co usłyszałam z opowieści znajomych i rodziny).