• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
marta nie przejmuj się ... mój Igor ani raz nie miał sytuacji że nakrył się kocykiem... i nie zakładam nic za materac...
inna sprawa jest taka że nie śpi pod kołderką - on tak ma że śpi sspokojnie i nie mam problemów że jest odkryty i marznie albo że się nakrywa

Oli pierwsze 3-4 tyg będzie tak maleńki i tak mało ruchliwy że zobaczysz nic mu sie będzie- będzie pewnie spał w rożku. Nawet nie będzie się ruszał, rączki skulone, nóżki skurczone... tak jak w brzuszku u mamy
a potem zobaczysz jaki będzie miał temperament :)
 
Ostatnia edycja:
oczywiście będę :) :-) granatowy - miś na księżycu - :-)
urodziny babci mam w czwartek, imieniny mamy w sobotę - po wydatkach robimy z m rozeznanie miesiąca i jak będzie OK kupię a jak nie to po 10 listopada :-)
niestety pojechałam na karmie dla psa 430 zł w tym m-c :no:
aktualnie IGI spaceruje w dresie i kocyku bo u nas było 20 st dziś ...
a ten śpiwór to na mega mrozy więc chyba jak poczekam na 10.11 to nic się nie stanie

kochane idę się położyć - oczy mi się zamykają

buziaczki słodkich snów :*
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry