wiolka23
Fanka BB :)
Dzień dobry my z nastką dziś doleżakowałyśmy prawie do 10
ale pogoda u nas posępna nie będzie tak pięknie jak wczoraj jemy śniadanie później idziemy na zakupy i tzreba jakiś obiad stworzyć
wieczorem wczoraj zaczęłam was czytać ale A wziął lapka i siedział tak długo na nim że później zaooglądałam sie w perfekcyjną pania domu i nie wchodzilam
ale pogoda u nas posępna nie będzie tak pięknie jak wczoraj jemy śniadanie później idziemy na zakupy i tzreba jakiś obiad stworzyć
wieczorem wczoraj zaczęłam was czytać ale A wziął lapka i siedział tak długo na nim że później zaooglądałam sie w perfekcyjną pania domu i nie wchodzilam
nie mam zamiaru po prostu wpuszczać tu ich wnuczki jak sie Julita urodzi bo będę miala dosć roboty z dwoma swoimi dziewczynkami żebym sie ich wnuczką zajmowała Bobo-nie wiem zaraz ci tą kolderke zmierze albo na metke zobacze 



