bietka84
szczęśliwa :)
bobo na początek miałam tomee tippe 0-3 super
tak je lubił że żal mi było po m-c je wyrzucić
obecnie lovi 3-6
http://swiatmamyidziecka.pl/307-tommee-tippee-smoczki-ortodontyczne-0-3m.html
http://babynet.pl/lovi-dynamiczny-smoczek-uspokajajacy-marine-36m-2szt-22820-p-4050.html
obecnie lovi 3-6
http://swiatmamyidziecka.pl/307-tommee-tippee-smoczki-ortodontyczne-0-3m.html
http://babynet.pl/lovi-dynamiczny-smoczek-uspokajajacy-marine-36m-2szt-22820-p-4050.html
Załączniki
Ostatnia edycja:
