• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Scoti ja jestem tego przykładem pojechalam na ktg zero skurczy lekarz mne zbadał rzwarcie na 1 palec szyjka twarda i powiedział mi ze moze nawet jeszcze ze dwa tygodnie pochodze co mnie załamało, a w nocy o 2 jechaliśmy na IP :-):-)
 
Anaber ale ja nawet nie mam rozwarcia :no: nic a nic... a mówił że po to zaświadczenie do becikowego to jak się mały urodzi dopiero mi da.
Bobo 29 mam wizytę i dostanę skierowanie już do szpitala na 2 listopada - tak powiedział.

powiedziałam m że mały jest leniwy po ojcu he he he
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry