• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
Bobo nic nie powiedział czy to był czop czy nie powiedział że bez niego można 2 tyg chodzić ale skoro tam jest zamknięte wszystko to chyba nie odszedł nie wiem co to był za glut w takim razie.

skoro nic się nie dzieje to jutro rano jadę na cały dzień do mamy bo m będzie przejeżdżał koło niej i jak wróci z pracy to mnie zabierze po drodze. Więc jutro mnie nie ma kochane

Scoti powiem Ci szczerze ze chciałabym bo nie chce iśc na wywołanie zresztą już mi coraz ciężej
Anisiaj postaram się he he he ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry