wiolka23
Fanka BB :)
jestem wcinam drugie danie i pije herbate z miodkiem Aguś to czekamy na informacje gdyby sie coś zaczęło
Anisiaj a co pizza też może być
Bietka ale ja mam ogólnie tendenje takie że nie potrafie tyć niestety ironia losu że niketórzy chcą schudnąć a inni nie mogą przytyć
Anaber cośty kupowała tyle czasu
Aniołkowa-dobra masz wage
ja uwielbiam słodycze chociaż w ciązy z Nastką jadłam je nonstop a teraz musi mnie najść ochota i zazwyczaj zjem jeden beton bounty albo kinderbueno albo ptasie mleczko byle czego nie
Anisiaj a co pizza też może być
Bietka ale ja mam ogólnie tendenje takie że nie potrafie tyć niestety ironia losu że niketórzy chcą schudnąć a inni nie mogą przytyć
Anaber cośty kupowała tyle czasu
Aniołkowa-dobra masz wage
ja uwielbiam słodycze chociaż w ciązy z Nastką jadłam je nonstop a teraz musi mnie najść ochota i zazwyczaj zjem jeden beton bounty albo kinderbueno albo ptasie mleczko byle czego nie