Bobo fajna wyprawka. My korzystaliśmy też z takiego samego zestawu nożyczek, są super, dla malutkich pazurków idealne, ale też bardzo szybko się rozwaliły.
Co do miejsca w kolejce, dziękuję, postoję
Bietka, hihiihhi, już nie taka młoda jestem

czasami żałuję że nie zaszłam w ciążę wcześniej i można by już o 2-gim myśleć.
Ja kuraka ala Anaber robiłam w niedzielę i jest super!Też mam ochotę na kuraka ala Anisiaj, i zrobie w njbliższej przyszłości.
My w weekend mamy ślub i przyjęcie, które okazuje się regularnym weselem z muzyką.
Wiola, a kiedy Nastka idzie do przedszkola??