• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
images
jestem Laski coś szczególnego się działo?
 
anaber mój m kręci nosem że mu pływa jakaś kapusta - ja mówię jedz bo na 2 dni ugotowałam :-D więc nie ma wyjścia :-D mnie smakuje ten kurak z kapustą - musiałam dolać troszkę wody bo mi kapusta za mało puściła ale jest git ;-)

wiola no wyjdzie "w praniu "

justi - no więc nie jesteś za stara !!!!! urodziłaś Kubusia w tym wieku co ja teraz Igorka !!!!

halo marta - no aga ma 1,5 cm rozwarcia i chce urodzić wcześniej niż Ty więc gadaj z Olim :-D

kochane znikam muszę się ogarnąć bo znajomi na mecz o 20 przychodzą
ide się sprysznicować i sianokosy zrobić !!!! :-D
buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry