• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

anisiaj Ty zwolniona jestes :-* jako jedyna ;-) ja ZlubF moge jedynie zjadac jabko grejpfruta itp. moze byc ? to tez zdrowe witaminki :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jestem

20 minut początkowy program i umieram, już po prysznicu, nie wstane w nocy do syna, czuje to :-D

Na razie mi się podoba

A Wy musicie mnie dopingować żeby podobało mi się cały czas :-)

Slodkich snów :)

Anaber ja za karnet open płacilam 99-149 zł , uważam ze 79 za 4 wejścia to nie opłacalne. Ale cena normalna, bo pojedyncze wejście kosztuje ok 20-30 zl
 
Ostatnia edycja:
Anaber to normalna cena rynkowa, tylko lepiej dołożyć i wziąć opon i np chodzić częściej. Ale masz orbiego..... No jak chcesz :) dla poprawy samopoczucia i zabawy można iść raz w tygodniu.

Obojetnie, byle by byli dobrzy, chodziłam do babki i faceta oboje super.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry