• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

reklama
od dzis ogłaszam zakaz gadania o jedzeniu jesli jeszcze ktoś coś napisze ze coś by zjadł lub ma na coś ochote to ja odchodze :-p i nie żartuję :-p:-p:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
bobo napoczatku tak ale szybko sie nudzi. Jak dla mnie wii to slabo trafiony prezent dla 3 latka, babcia sie pospieszyla, ale dopoki Mya troche nie podrosnie to przynajmniej mamuska bedzie miala do czego poskakac;-)



Anaber ja tez myslalam o odejsciu na czas odchudzania bo tu co chwile jakies ciacha itd :-p:-p

Myslalam tez zeby zalozyc watek na grupie z dietetycznymi przepisami bez majonezu i smietany :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry