MartaSx
mama Oliwierka
Jestem laski tak jak napisała Wiolka nie miałam kiedy zajrzec. Byliśmy w biurze parafialnym ale ksiedza nie było tylko babka i jutro mam do niego dzwonic bo chcemy trochę wcześniejszą godzine bo 4 małych dzieci beszie to 18:30 jest późno. Babka mówiła że powinien się zgodzic także będę negocjowac na 16 stą 
