bietka84
szczęśliwa :)
anaber pół na pół - te z mięskiem kupowałam - hehehe Igorek też dostał mięcho jak skończył 6 m-cy
zainstalowałam zumbę - wzięłam jedną piosenkę - umarłam prawie a tu mi napisało że spaliłam 22 kalorie i moja technika jest na 70 % ja im dam ku......... na 70 %
zainstalowałam zumbę - wzięłam jedną piosenkę - umarłam prawie a tu mi napisało że spaliłam 22 kalorie i moja technika jest na 70 % ja im dam ku......... na 70 %

Ostatnia edycja:



co za ludzie kino sobie znalezli. Siedza w oknie i mi sie gapcza do salonu bo z salonu sa drzwi tarasowe szklane a na przeciwko blok, nie chcialam wieszac firanek zeby w dzien ladnie slonko swiecilo, tylko zaslony na wieczor, ale widze ze musze kupic i cos powiesic bo szlak mnie juz trafia niech jeszcze zrobia sobie popcorn buraki!!!!