• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze sprawy...

anaber pół na pół - te z mięskiem kupowałam - hehehe Igorek też dostał mięcho jak skończył 6 m-cy

zainstalowałam zumbę - wzięłam jedną piosenkę - umarłam prawie a tu mi napisało że spaliłam 22 kalorie i moja technika jest na 70 % ja im dam ku......... na 70 % :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bietka ja na PS# mam taniec masakra nigdy nie potrafiłam nawet 70% :) najlepsze jest te 22 kalorie :-D:-D:-D

no ja własnie z mięskiem typu królik itp bede kupować bo nie mam zamiaru latac po gdańsku szukac i kupować królika
 
ja pierd*********:wściekła/y: co za ludzie kino sobie znalezli. Siedza w oknie i mi sie gapcza do salonu bo z salonu sa drzwi tarasowe szklane a na przeciwko blok, nie chcialam wieszac firanek zeby w dzien ladnie slonko swiecilo, tylko zaslony na wieczor, ale widze ze musze kupic i cos powiesic bo szlak mnie juz trafia niech jeszcze zrobia sobie popcorn buraki!!!!:wściekła/y: M mi nie wierzyl ale mowie mu zobacz siedza w oknie i caly czas sie tu gapcza on spojrzal a te matoly zaczely machac...
 
Bobo u mnie julita tez tak robi:-)dbaja dziewczyny o swoje pupeńki a co:-D Anaber gdybys mieszkała blizej to bym sie z toba dzieliła królikiem bo mi tesc co niedziele praktycznie przynosi:sorry2: Scoti co za osły ludzie to sa bezczelni ja mam takiego sasiada co wiecznie w oknie stoi i mysli ze go nie widac dewotka jedna:wściekła/y:
 
Powróciłam:) właśnie rozebraliśmy z Kubą choinkę:)
Bietka, 70%, ja zdycham do tej pory po Ewie, a na jutro umówiłam się z Dzoanką na kolejne ćwiczenia, tylko ciekawe czy podołam:)
Anisiaj, tak jak piszą dziewczyny, nudź się na maxa:-) Bo zleci ci nie wiadomo kiedy, a później to już wygląd jak zombiaczek po nocy:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry